Viber припиняє розробку програми для Windows 10

Одним з перших універсальних програм-месенджерів на Windows 10 і Windows 10 Mobile став свого часу Viber. Програма наздогнала по функціональності свої аналоги на iOS та Android і стала працювати швидше.

Весь цей час клієнт Viber регулярно оновлювався, радуючи користувачів Windows 10 і Windows 10 Mobile новими функціями. У цьому світлі досить дивним виглядає рішення, прийняте компанією зовсім недавно. Viber вирішила заморозити свій UWP-додаток, про що повідомила технічна підтримка:

Для того, щоб більш ефективно розподілити обмежені ресурси нашої компанії, ми прийняли рішення призупинити розробку нових функцій і оновлених версій Viber для Win10.

Наша команда не планує дану розробку в найближчому майбутньому. Ми розглянемо це питання, якщо наші плани зміняться і буде прийнято рішення випустити нову версію.

Приносимо вибачення за Ваші незручності.

Додаток не перестане працювати, але оновлень з новими функціями і виправленнями багів чекати не варто. Якщо на десктопній Windows 10 ви можете скористатися x86-клієнтом Viber, то у користувачів мобільного Windows вибору немає.

The app was not found in the store. 🙁

А чи користувалися Ви месенджером Viber на своєму ПК? Напишіть свої враження від програми в коментарях.

Джерело інформації: mspoweruser