Nokia відродить легендарні смартфони Nseries

За даними китайських інсайдерів, легендарний бренд Nokia Nseries може бути відроджений. Саме він стане основою для всіх Android-смартфонів компанії, перші моделі яких будуть анонсовані на MWC 2017 Барселоні.

Джерела підтверджують свої дані зображенням самого логотипу бренду, який, втім, не виглядає правдоподібно. Однак, є й інше непряме свідчення на користь швидкого запуску продуктів «NSERIES» – саме такий товарний знак зовсім недавно зареєстрували фіни.

Публікатор фото з лого також стверджує, що перший смартфон лінійки матиме процесор серії Snapdragon 600 і 5,5-дюймовий FHD-дисплей. Плани на модельний ряд як там не є наполеонівські – 50 мільйонів проданих за рік пристроїв, це в сукупності.

Залишається лише нагадати, що Nseries – це по-справжньому легендарна серія смартфонів Nokia, яка панувала на мобільному ринку ще до розквіту Android і iOS. Ці пристрої, що працюють на ОС Symbian, були флагманами свого часу. Стартував модельний ряд ще в 2005 році з Nokia N70, Nokia N90 і Nokia N91. Пізніше було представлено ще чимало різних за дизайном і функціональністю пристроїв, в числі яких і Nokia N92, і Nokia N73 і, звичайно, Nokia N95. Останніми ж ґаджетами стали сенсорний Nokia N8, який вийшов уже з Symbian Belle, і Nokia N9 з сумно відомою MeeGo на базі Linux. Саме після «смерті» Nseries компанія Nokia розпочала активну співпрацю з Microsoft, розвиваючою плиткову Windows Phone.

Джерело інформації: GSMArena