Матові iPhone можуть облазити через деякий час

Користувачі чорних матових iPhone 7 скаржаться на неякісну фарбу своїх пристроїв – на деяких екземплярах вона почала облазити незважаючи на те, що апарати перебували в чохлі і дбайливо експлуатувалися. Причому, відбувається це з новими пристроями – за словами їхніх власників, це починає відбуватися десь на другий-третій тиждень після покупки смартфона.

В основному фарба облазить на торцях і біля логотипу. Цікаво, що поки Apple не визнає проблему. Як повідомляють користувачі, в сервісній підтримці Apple відмовили в гарантії, оскільки ця проблема є косметичною. Про те, що фарба виявилася не зовсім надійною, стало відомо ще в листопаді – перші повідомлення на форумі Apple з’явилися саме тоді. Однак з тих пір компанія нічого не зробила, і незадоволені повідомлення по цій темі продовжують з’являтися.

У той же час, про інші колірні рішення iPhone 7 подібних повідомлень немає – схильні до проблеми неякісної фарби тільки чорні і саме матові апарати. Аналогічна проблема спостерігалася і на iPhone 5 – на цих смартфонах чорна фарба теж злазила, оголюючи блискучий алюміній.

Джерело інформації: 9TO5Mac