Компанія LG представила оболонку UX 6.0

Компанія LG представила оболонку UX 6.0, яка буде використовуватися в її смартфонах. Перший пристрій, на який вона буде встановлена ​​- новий флагманський апарат G6.

Оболонка UX 6.0 створювалася спеціально для LG G6, і заточена під його екран, який володіє здатністю 2880×1440 пікселів і співвідношенням сторін 2 до 1. LG відштовхувалася саме від такого співвідношення і реалізувала в новій оболонці можливість виконання відразу кількох завдань одночасно, відображаючи їх в різних вікнах. На думку компанії, цьому сприяє екран, який ідеально ділиться на два квадрата.

Саме квадрати лягли в основу оболонки для LG G6 і всього призначеного для користувача інтерфейсу смартфона. Вони використовуються в нових фірмових додатках LG, наприклад, в додатку камери, де екран поділяється на дві частини – в першому квадраті показаний видошукач, а в другому можна дивитися зняті фотографії. У цьому додатку реалізований спеціальний режим для зйомки їжі, а також можливість створювати анімації об’єднанням декількох десятків кадрів.

Квадратний інтерфейс використовується і в інших додатках: номеронабирачі, телефонній книзі, галереї, календареві та інших. Використання квадратів здається компанії LG найбільш оптимальним, оскільки додаток однаково відображає контент що в портретній орієнтації, що в ландшафтній. В LG G6 буде використовуватися спеціально створений для нової оболонки екран, який компанія назвала FullVision.

У промо-матеріалах UX 6.0 мимовільно згадується те, що LG стала першою компанією, яка розробила годинник на Android Wear 2.0. Згадка цієї платформи не випадкова – в ній теж використовується квадратний інтерфейс (або круглий, але технічно це все одно квадрат – закруглений по кутах).

Анонс LG G6 відбудеться в кінці лютого напередодні виставки MWC в Барселоні. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавіше.

Джерело інформації: LG