Всі інновації процесорів Exynos від Samsung тепер в автомобілях Audi

Samsung Electronics і Audi домовилися про спільну участь у програмі Audi Progressive SemiConductor Program (PSCP). В рамках програми Samsung надасть власні процесори Exynos для створення нових інформаційно-розважальних центрів в автомобілях Audi. На вибір чіпсетів вплинули широкі можливості: підтримка декількох операційних систем, режим “картинка в картинці”, одночасна робота на чотирьох різних доменах і встановлених в автомобілі екранах одночасно.

Exynos для Audi

“Процесори Exynos підтверджують провідні позиції Samsung як провайдера продуктивних і надійних технологій, а також інноваційних пакувальних рішень. В рамках програми PSCP, разом з Samsung ми будемо працювати над тим, щоб надати автовласникам системи розваг того високого рівня, який вони чекають від бренду Audi” , – сказав Альфонс Пфаллер, керівник підрозділу розробки інформаційно-розважальних систем Audi.

“Ми дуже раді внести свій вклад в розвиток передових автомобільних технологій. Ми в Samsung зробимо все можливе, щоб надати Audi надійне і потужне рішення, яке забезпечить клієнтам компанії ще більше задоволення від водіння”, – сказав Чарлі Бей, виконавчий віце-президент з маркетингу і продажу підрозділу System LSI Samsung Electronics.

З 2010 року на базі процесорів Samsung Exynos працюють найрізноманітніші “розумні” пристрої – від смартфонів і ноутбуків до навігаційних систем. Програма PSCP була запущена Audi в 2010 році, для того щоб швидко впроваджувати новітні технології в автомобілі бренду.

Джерело інформації: Samsung