В останній інсайдерській збірці Windows 10 Mobile з’явилися дві нові функції

Не секрет, що Microsoft приділяє більше уваги розвитку настільної операційної системи Windows 10, але при цьому відмовлятися від мобільної версію компанія поки не збирається. В останній інсайдерської збірці Windows 10 Mobile з номером 15007 з’явилися відразу дві нові функції, одна з яких була доступна раніше, але в якийсь момент Microsoft її відключила. Йдеться про можливість постійного відображення екрану Glance, поки смартфон знаходиться на зарядці. Відповідна опція з’явилася в налаштуваннях, в розділі “Персоналізація”.

Другим нововведенням в останній збірці Windows 10 Mobile для учасників програми Windows Insider стала можливість шифрування карт пам’яті. В першу чергу ця функція розрахована на корпоративних клієнтів.

«З випуском збірки 15007 ми раді повідомити, що корпоративні пристрої під управлінням Windows 10 Mobile тепер мають можливість шифрувати SD-карти, вставлені в телефон, коли шифрування девайса включено», – йдеться в описі нової функції.

Активувати шифрування пристрою можна в розділі “Оновлення та Безпека”. Там же доступна опція щодо шифрування карти пам’яті, встановленої всередині смартфона.

Джерело інформації: mspoweruser