У Telegram з’явиться кілька корисних для користувача функцій

На початку місяця для популярного месенджера Telegram вийшло велике оновлення, яке включає можливість видаляти надіслані повідомлення, переглядати статистику витраченого Інтернет-трафіку, групувати повідомлення від одного відправника та інші нововведення. При цьому в сервісі все ще немає функцій, доступних в інших месенджерах. Один з користувачів запитав у Twitter у Павла Дурова, творця Telegram, чи планують вони реалізувати можливість здійснювати голосові дзвінки і міняти теми. Глава компанії відповів ствердно.

При цьому Павло Дуров не повідомив, коли варто чекати появи цих функцій в Telegram. Варто відзначити, що ще в квітні 2015 року розробники сервісу розповіли, що у них вже є технологія шифрування голосових дзвінків, але тоді додавання даної функції не було пріоритетним завданням.

Важливо відзначити, що з 2015 року багато чого змінилося, і можливість здійснювати голосові дзвінки з’явилася в Facebook Messenger, WhatsApp, Kik, WeChat і у інших конкурентів. Тому не виключено, що творці Telegram вже працюють над додаванням такої функції.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore

Джерело інформації: phoneArena