Схематичні рендери нових флагманів від Samsung демонструють їхні габарити

Інсайдери продовжують підігрівати інтерес до флагманів сімейства Samsung Galaxy S8. На перший план виходять витоки, пов’язані з виробниками чохлів і аксесуарів для мобільних девайсів. Один з них поділився схематичними зображеннями, на яких ми можемо бачити габарити двох версій Galaxy S8 в порівнянні з попередником – Galaxy S7 і Galaxy S7 edge відповідно.

Обидві майбутні новинки отримають вигнутий дисплей і будуть трохи ширше минулих моделей. Зате збільшилася корисна площа передньої панелі за рахунок зниження товщини рамок. Якщо говорити мовою цифр, то габарити Galaxy S8 складуть 140,14 x 72,2 x 7,3 мм (проти 142,4 x 69,6 x 7,9 мм), при цьому розмір екрану може вирости до 5,7″.

Схематичні рендери Galaxy S8

Що стосується «просунутої» моделі з приставкою Plus, яка, за чутками, отримає подвійний модуль камери, то її розміри складуть 152,38 x 78,51 x 7,94 мм (Galaxy S7 edge – 150,9 x 72,6 x 7,7 мм), а дисплей – 6,2″ Очевидно, саме подвійний модуль камери став причиною зворотної тенденції по товщині – в минулому році більша модель була тоншою. Відзначимо, діагональ дисплея поки залишається на рівні чуток.

Схематичні рендери Galaxy S8

Також звертаємо увагу, що і в цей раз на рендерах ми бачимо роз’єм microUSB, а не USB Type-C. Можливо, це деталь, на якій не стали загострювати увагу їх автори, а може бути і так, що саме в цьому новомодному компоненті криється причина краху Galaxy Note 7 і Samsung не встигла виправити цю помилку до Galaxy S8. Звіт по Note 7 буде озвучений 23 січня, а нові витоки ще дадуть відповіді на багато питань.

Джерело інформації: GSMArena