Смартфон BlackBerry Mercury показали на CES 2017

Очікувалося, що на виставці CES 2017 компанія BlackBerry представить новий смартфон з фізичною QWERTY-клавіатурою, відомий під кодовою назвою Mercury, виробництвом якого займеться TCL Communication. “Ожинова” корпорація дійсно привезла на виставку даний смартфон і навіть показала його журналістам, але виявилося, що зараз це лише прототип, в якому практично нічого не працює. Проте існування цього пристрою тепер офіційно підтверджено, і його можна розглянути на фотографіях.

На даний момент відомо, що BlackBerry Mercury (назва не є фінальною) має фізичну QWERTY-клавіатуру зі сканером відбитків пальців, вбудованим в клавішу “Пробілу”, а сама клавіатура сприйнятлива до дотиків і свайпів, як у BlackBerry Passport. Працює апарат під управлінням Android Nougat, але точна версія не називається. Також смартфон поставляється з фірмовим програмним забезпеченням BlackBerry, орієнтованим на бізнес-користувачів і безпеку особистих даних.

Сам же смартфон має досить незвичайний зовнішній вигляд. Над клавіатурою розмістився великий сенсорний дисплей, діагональ і роздільна здатність якого не повідомляються. Зворотний бік має текстуровану поверхню. Там же розмістився величезний об’єктив основної камери. На верхньому торці розташований 3,5-мм аудіороз’єм для навушників, а знизу – USB Type-C.

Всі подробиці про новинку компанія BlackBerry пообіцяла розповісти в наступному місяці на виставці MWC 2017.

Джерело інформації: AndroidCentral