Microsoft: Система безпеки Windows 7 застаріла

Microsoft закликає всіх користувачів оновитися до Windows 10, так як система безпеки в 7-й версії застаріла.

З кожним днем ​​припинення підтримки Windows 7 все ближче, а на цій операційній системі продовжують працювати близько 50% комп’ютерів в Світі. Microsoft всіма силами намагається застерегти своїх користувачів і радить їм встановлювати Windows 10, адже після припинення підтримки, 7-я версія стане вразливою перед різними атаками. Нагадаємо, що компанія Microsoft вже мала гіркий досвід у подібній ситуації – вони відчували силу-силенну проблем після припинення підтримки Windows XP.

До кінця підтримки Windows 7 залишилося близько трьох років, а на новій 10-ці працюють лише 20% ПК в Світі. Щоб переконати своїх користувачів оновити операційну систему, Microsoft багато разів нахвалював нову Windows. Але тепер компанія вирішила діяти від протилежного і розкрити користувачам всі недоліки Windows 7.

Microsoft стверджує, що система безпеки Windows 7 застаріла і вже не може справлятися з усіма наявними погрозами. Підкреслюється, що великі компанії, які не відмовляться від “сімки” в найближчі пару років, будуть змушені зіткнутися з величезними ризиками і проблемами.

А ви все ще не зраджуєте “відшліфованій” Windows 7? Напишіть свої думки в коментарях.

Джерело інформації: softpedia