Компанія Opera представила новий концептуальний браузер Neon

Компанія Opera представила новий концептуальний браузер для комп’ютерів – Opera Neon. За словами розробників, Neon дозволить користувачам зосередиться саме на контенті в інтернеті. При цьому браузер базується на тому ж движку, що і звичайна десктопна Opera.

Opera Neon отримав нову стартову сторінку, яка використовує фонове зображення, встановлене на комп’ютері користувача, ліву панель з відеоплеєром, галереєю зображень і менеджером завантажень, нову візуальну панель вкладок в правій частині вікна, інтелектуальну систему автоматичного управління вкладками – найбільш часто використовувані вкладки будуть підніматися нагору, тоді як рідко вкладки, які рідко використовуються – навпаки, опускатися вниз, а також новий пошуково-адресний рядок, що підтримує найпопулярніші пошукові системи і технологію OpenSearch.

Браузер підтримує винесення відео за межі вікна, можливість зробити скріншот будь-якої частини веб-сторінки і збереження знімка в галереї браузера, режим розділеного екрану, що дозволяє відкривати і працювати на екрані з двома сторінками одночасно.

Як обіцяють розробники, Opera Neon не є заміною існуючого браузера Opera. При цьому, деякі з представлених в ньому функцій планується впровадити в Opera навесні 2017 року.

На даний момент Opera Neon пропонується для тестування в версіях для Windows і Mac. Браузер можна безкоштовно завантажити на сторінці проекту.

Джерело інформації: Opera