Команда Evernote випустила найбільше за 9 років оновлення клієнта для iOS

Автори популярного органайзера заміток Evernote випустили нове, найбільше оновлення клієнта для iOS-пристроїв за всю 9-річну історію компанії. За словами розробників, версія 8.0 має переосмислений дизайн, а головні акценти зроблені на швидкість роботи і простоту користування програмою.

Evernote 8.0

Evernote був заснований в 2008 році російським програмістом і бізнесменом Степаном Пачіковим. Додаток швидко набув популярності, так як дозволяв створювати мультимедійні замітки і записувати в них що завгодно, поєднуючи текст, фотографії та аудіо. Редактор обростав новими можливостями, але в результаті виявився переобтяжений дуже широкими функціями форматування, що уповільнило роботу програми.

Крім того, сама компанія закинула основний проект, змістивши фокус на інші, нішеві продукти. Стартап, наприклад, випустив незатребуваний додаток для запису рецептів Evernote Food і серію паперових блокнотів разом з Moleskin.

У липні 2015 го на пост гендиректора Evernote прийшов Кріс О’Ніл, виходець з Google, який зайнявся масштабною “чисткою” стартапу і кадровими перестановами. Топ-менеджер закрив випуск настільних іграшок, звільнив 47 осіб, згорнув Food, Hello, Clearly, Skitch і інші збиткові проекти, а нова команда інженерів зайнялася кардинальною переробкою Evernote.

В результаті компанія повністю переписала движок додатка, що відповідав за синхронізацію нотаток, а дані почали зберігатися в хмарній платформі Google Cloud Platform. Evernote став набагато простішим: на стартовому екрані користувачів зустрічає список записів, упорядкований за часом внесення правок, а велика зелена кнопка в центрі дозволяє швидко створити новий блокнот. Також компанія спростила навігацію і пошук, а всі “необов’язкові” функції приховала. Версія 8.0 вже доступна для завантаження з App Store.

Evernote
Evernote
Developer:
Price: Free+

Джерело інформації: Evernote