Кінець епохи Windows 7

У цьому році найпопулярнішій настільній операційній системі Windows 7 виповниться 8 років. Для неї це означає швидке закінчення офіційної підтримки, що намічено на січень 2020 року. Фактично основна підтримка цієї ОС закінчилася ще кілька років тому, а зараз вона знаходиться в статусі “продовженої” підтримки: для Windows 7, як і раніше, випускаються основні виправлення помилок і оновлення безпеки. Закінчення повної підтримки означає припинення випуску будь-яких оновлень взагалі.

Компанія Microsoft активно закликає користувачів перейти на їхню нову версію операційної системи, яка на даний момент займає 25% від частки настільних ОС в усьому світі. У Microsoft відзначають, що Windows 7 вже не відповідає сучасним стандартам і запитам, а використання застарілих і непідтримуваних ОС призводить до збільшення витрат на обслуговування.

«Windows 7 поступово застаріває. Ця система вже не може відповідати останнім вимогам сучасних технологій, а також відповідати вимогам безпеки IT-служб, – заявив Маркус Ничке, глава Windows в німецькому відділенні Microsoft. – Як і у випадку з Windows XP, ми рекомендуємо компаніям заздалегідь вжити заходів для переходу на свіжу ОС, щоб уникнути непотрібного ризику і фінансових втрат ».

Як перевагу Windows 10 перед попередницею, компанія також згадує підтримку новітніх чіпсетів від Intel, AMD і Qualcomm.

Джерело інформації: mspoweruser