Google тестує нову функцію автоматичної активації режиму модема на Android

Можливість використовувати смартфон або планшет в якості мобільної точки доступу для роздачі Інтернету на інші пристрої є надзвичайно корисною функцією. Це може стати в нагоді в разі, коли потрібно вийти в Мережу за допомогою планшета або ноутбука без LTE-модуля, а поблизу немає точки Wi-Fi. Але щоб активувати режим модему на смартфоні, часто доводиться заходити в налаштування і шукати потрібний розділ. Компанія Google вирішила спростити всім життя, додавши в Google Play Services 10.2 нову функцію під назвою Instant Tethering, що дозволяє автоматичне ввімкнення режиму модема, коли це необхідно.

Instant Tethering

Коли функція Instant Tethering активована, то система пов’язує всі пристрої, підключені до аккаунту Google. Як тільки на одному з девайсів пропадає підключення до Інтернету, то користувач відразу ж отримує повідомлення з пропозицією ввімкнути режим модему на іншому пристрої, де доступ до Інтернету є. З’єднання між усіма ґаджетами відбувається по Bluetooth. Крім цього, в повідомленні показується рівень заряду батареї пристрою, на якому є підключення до Інтернету.

Instant Tethering

Функція Instant Tethering поки доступна лише на пристроях лінійок Nexus і Pixel, що працюють під управлінням Android 7.1.1 Nougat. При цьому важливо відзначити, що планшети Nexus 9 і Pixel C можуть лише приймати сигнал, але роздавати Інтернет за допомогою цієї функції не вийде.

Зараз Google тільки тестує нову функцію, так що вона доступна лише невеликій кількості користувачів. В майбутньому опція запрацює на всіх Android-пристроях.

Джерело інформації: androidpolice