Google припинила підтримку апаратів Nexus 6 і Nexus 9

Не так давно Google порадувала власників пристроїв Nexus і Pixel оновленням до Android 7.1.1 Nougat, а тепер пошуковий гігант викотив бета-версію операційної системи Android 7.1.2. На жаль, в списку сумісних ґаджетів не виявилося Nexus 6 і планшета Nexus 9. Як зазвичай, через два роки після релізу підтримка апаратів закінчилася, і тепер користувачі можуть розраховувати лише на регулярні оновлення безпеки.

Android 7.1.2 Nougat – це невелике оновлення з виправленнями виявлених помилок, дрібними доробками і оптимізаціями. Користувачі Nexus 6 і Nexus 9 сподівалися, що Google продовжить випускати апдейти для моделей 2015 року, хоча б до виходу наступної великої версії платформи Android O (щось-там), але розробники вирішили інакше.

Оновлення вже доступне для Google Pixel, Pixel XL, Nexus 5X, Nexus Player і Pixel C. Скоро підтягнеться і Nexus 6P. Для завантаження прошивки по повітрю необхідно підключитися до програми бета-тестування Android.

Загалом, не все втрачено. Само собою, ентузіасти будуть і далі експериментувати з кастомними прошивками для Nexus 6 і Nexus 9. А для фаблета Motorola вже доступні перші збірки Lineage OS, яка прийшла на зміну CyanogenMod.

Джерело інформації: Google