G6 від LG незабаром побачить світ

Реліз флагманського смартфона від LG —  G6 відбудеться найближчим часом, пише The Wall Street Journal з посиланням на головного технічного директора компанії. Найімовірніше, презентація, про яку топ-менеджер проговорився в ході короткого інтерв’ю, пройде в кінці лютого – початку березня в рамках майбутньої конференції Mobile World Congress в Барселоні.

LG G6, запевняють співрозмовники The Wall Street Journal, буде значно менше схожим на свого попередника. Зокрема, смартфон не отримає модульної конструкції, через надмірну непопулярність такої концепції. Замість цього виробник віддасть перевагу ергономіці пристрою, а також його загальній естетиці.

Цілком можливо, що в гонитві за модою проектувальники LG оснастять G6 скляно-металевим корпусом, який успішно експлуатується багатьма виробниками. При цьому більш-менш точна інформація про технічну складову смартфона поки відсутня. Найбільш вірогідним претендентом на оснащення залишається комплект, що складається з процесора Snapdragon 835 і 6-гігабайтного модуля ОЗП.

Раніше з’явилася інформація про те, що LG планує серйозно скоротити витрати на виробництво флагманського смартфона з метою зменшення його роздрібної вартості. Такий крок, як прогнозує The Wall Street Journal, дозволить корейцям агресивніше виступити на ринку мобільної електроніки, забезпечивши собі явну перевагу перед конкурентами.