Бездротові навушники AirPods не такі ідеальні, як про це розповідає Apple

Apple довго затягувала з запуском в продаж бездротових навушників AirPods. До сих пір офіційні представники компанії ніяк не прокоментували з чим була пов’язана така тривала затримка – AirPods повинні були надійти в продаж в кінці вересня, але з’явилися на прилавках магазинів лише в кінці грудня. Для Apple подібна затримка продуктів нехарактерна. При правлінні Тіма Кука компанія ніколи не зривала термінів поставки пристроїв, а від презентації продуктів до продажу проходило, в гіршому випадку, кілька тижнів.

Проте, AirPods тут. Навушники зібрали позитивні відгуки журналістів і перших користувачів. Всі зійшлися на думці, що це перший продукт від Apple за довгий час, який дійсно дивує своєю магією, а саме простотою і зручністю використання. На початку тижня Apple випустила перший рекламний ролик AirPods, обов’язково подивіться його, якщо не бачили.

Але не все так ідеально з новими навушниками від Apple. Деякі користувачі відзначали, що вони втрачають зв’язок з iPhone під час дзвінка. Офіційний форум Apple, куди люди звертаються за допомогою у вирішенні проблем і обміні досвідом, рясніє аналогічними повідомленнями. Люди скаржаться, що навушники Apple постійно втрачають зв’язок зі смартфоном під час дзвінка. Доводиться вручну відкривати налаштування Bluetooth і повторювати процедуру з’єднання. Найдивніше, що проявляється це виключно при дзвінках. AirPods можуть кілька годин поспіль відтворювати звук при прослуховуванні музики, перегляді відео або в іграх, але варто почати дзвінок, як зв’язок втрачається.

Встановити точну причину такої поведінки поки не вдалося. AirPods поводяться таким чином і зі старими, і з новітніми моделями iPhone, що використовують різну версію протоколу Bluetooth. Розрив з’єднання фіксувався як у випадках, коли AirPods використовувався тільки з iPhone, так і тоді, коли навушники були одночасно підключені до iPhone і Apple Watch.

Apple поки ніяк не прокоментувала ці повідомлення, але, очевидно, що проблема носить програмний характер. Залишається лише сподіватися, що інженери Apple в курсі даної проблеми і працюють над її вирішенням, яке стане доступним користувачам вже в найближчих оновленнях iOS.

Джерело інформації: форум Apple