Живі фотографії BlackBerry Mercury потрапили в Мережу

Найбільш очікуваний серед шанувальників BlackBerry смартфон 2017 – BlackBerry Mercury (DTEK70) вперше показався в реальному житті. У китайському сервісі мікроблогів Weibo користувач опублікував кілька живих знімків поки ще неанонсованого пристрою:

BlackBerry Mercury

Як ми можемо спостерігати, смартфон дуже схожий на раніше створені рендери пристрою від DHABKIRK. Якщо придивитися на клавіатуру, то вона сильно схожа на BlackBerry Classic по виконанню. Крім цього, на кнопці «Пробіл» дійсно є вбудований сканер відбитків пальців.

BlackBerry Mercury in Geekbench

Завдяки тестам на сайті Geekbench, ми також знаємо деякі його технічні характеристики:

  • Операційна система Android 7.0 Nougat від BlackBerry;
  • Восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 625, що працює на частоті 2.2 ГГц;
  • 3 Гб оперативної пам’яті;
  • Графічний процесор Adreno 506;
  • Кодова назва модифікації – BBB100-1;
  • У тестах смартфон зумів набрати 913 балів в одноядерному тесті і 5047 балів в багатоядерному.

«Ми випустимо ще один пристрій з фізичною клавіатурою, який ми обіцяли користувачам. І хоча, поки я не готовий повідомити графік, поточний стан пристрою знаходиться «в дорозі» і це буде не так довго, » – повідомив Джон Чен в інтерв’ю для Bloomberg.

За останньою інформацією, BlackBerry Mercury (DTEK70) варто очікувати не раніше кінця першого кварталу 2017 року. Орієнтовна вартість пристрою складе 400 доларів США. Залишилося лише одне головне питання – хто є виробником нового QWERTY смартфона BlackBerry? Напишіть свою думку з цього приводу в коментарях.