Характеристики смартфона Nokia Z2 Plus розкриті в Geekbench

У бенчмарку Geekbench засвітився більш-менш правдоподібний смартфон компанії Nokia, ідентифікований як Z2 Plus. Це цілком собі флагманський девайс, оснащений чотирьохядерним процесором Qualcomm Snapdragon 820 і 4 ГБ оперативної пам’яті. Працює він на базі Android 6.0 Marshmallow. Результати випробувань цілком стандартні для власників подібного заліза, це 2 156 балів в одноядерному і 5 217 балів в багатоядерному тесті.

Nokia Z2 Plus в Geekbench

Інформація про підготовку фаблета з такими параметрами в Мережі вже з’являлася, але в якості ОС йому приписували Android 7.0 Nougat. Не виключено, що тестування проходила версія із застарілим ПЗ, так і зовсім не факт, що Nokia представить смартфон з Snapdragon 820, який до початку 2017 року буде вже далеко не найтоповішим (старт процесора Snapdragon 835 запланований якраз на лютий-березень).

Куди більш імовірним здається запуск пристроїв доступного класу. Це можуть бути середнячки або навіть міцні бюджетники, де використання не найсвіжіших процесорів буде не настільки критичним моментом. На цей рахунок, до речі, чутки теж були, в них згадувалися моделі зі Snapdragon 435 і 2/3 ГБ ОЗП. Саме з таких пристроїв Nokia і може почати повернення на ринок смартфонів.

Джерело інформації: Gizmochina