«ВКонтакте» тестує десктопну версію месенджера для macOS і Windows

Розробники соціальної мережі «ВКонтакте» запрошують всіх користувачів Mac і Windows випробувати бета-версію фірмового месенджера. Додаток важить всього 40 МБ і вже доступний для завантаження всім бажаючим.

Додаток практично не поступається аналогу від Facebook. За допомогою VK Messenger користувачі можуть обмінюватися текстовими, голосовими повідомленнями та навіть стікерами.

Мессенджер сповістить вас про вхідні повідомлення і нові запрошення в бесіду. А глибока інтеграція з операційною системою дозволяє задіяти для цього штатний «Центр повідомлень» Windows.

Для тих, хто звик використовувати соціальну мережу як робочий інструмент, передбачена можливість створювати бесіди місткістю до 50 осіб і ділитися документами, фотографіями і відеофайлами розміром до 200 МБ.

Крім того, зміни месенджера дозволяють змінити особисту фотографію і налаштування приватності. Про всяк випадок передбачена можливість створення нового пароля облікового запису, а також зміни прив’язаних до неї номера телефону та адреси електронної пошти.

Завантажити бета-версію VK Messenger можна за цим посиланням.