В Мережу потрапило офіційне зображення нового Android-смартфона BlackBerry

Ще в червні цього року з’явилися чутки про те, що канадська компанія BlackBerry готує до виходу три нових смартфони під кодовими іменами “Neon”, “Argon” і “Mercury”. Два з них вже були запущені як DTEK50 (“Neon”) і DTEK60 (“Argon”). А тепер на підході і BlackBerry “Mercury”, який на ринку з’явиться під назвою DTEK70. І напередодні анонсу в Мережу потрапило офіційне зображення новинки.

У розпорядженні видання Gizmochina виявилися промо-матеріали, присвячені новому смартфону BlackBerry DTEK70 (“Mercury”). Він, як і передбачалося, оснащується механічною QWERTY-клавіатурою, яка довгий час була відмінною рисою смартфонів BlackBerry. Також новий смартфон отримає сканер відбитків пальців, сенсорний дисплей діагоналлю близько 4.5 дюймів і оновлений чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 821.

BlackBerry Mercury

BlackBerry DTEK70 повинен стати останнім смартфоном, випущеним канадською компанією BlackBerry самостійно. Його анонс відбудеться в першому кварталі 2017 року.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що BlackBerry уклала угоду з китайською компанією TCL, яка дає їй право випускати мобільні пристрої під брендом BlackBerry. TCL вже підтвердила свою участь у майбутній виставці CES 2017, в рамках якої вона представить нове покоління смартфонів BlackBerry.

Джерело інформації: gizmochina