Проект під назвою Lineage OS замінить CyanogenMod

CyanogenMod була найпопулярнішою і дуже вдалою альтернативною прошивкою на основі Android. Настільки вдалою, що на базі неї спробували створити повноцінну комерційну компанію Cyanogen Inc. Але вчора прикра новина з’явилася в блозі Cyanogen Inc. – компанія заявила про припинення роботи над проектом CyanogenMod, всі сервіси та збірки стануть недоступні після 31 грудня 2016 року.

Однак, не поспішайте засмучуватися – це не означає, що вся напружена робота безлічі програмістів над CyanogenMod пропала даремно. Всі вихідні коди незавершених збірок та інші дані були передані в новий проект під назвою Lineage Android. Він буде будуватися на тих же принципах, на яких спочатку створювався CyanogenMod: відкритість, безкоштовність, незалежність.

Ось кілька практичних порад, які випливають з цієї новини:

  1. Оновлень CyanogenMod більше не буде;
  2. Якщо ви збиралися встановити на свій пристрій CyanogenMod, не робіть цього;
  3. Якщо ви використовуєте нестабільну «нічну» збірку, то поверніться на стабільну CyanogenMod або навіть на фірмову прошивку;

Для тих же користувачів, хто і далі хоче отримувати актуальні версії ПЗ та продовжувати експериментувати зі своїм девайсом, може додати в закладки чи RSS-рідери координати Lineage OS, який обіцяє стати наступником Cyanogen:

Шкода, звичайно, що такий цікавий проект не зміг втриматися на плаву. Можливо, його спадкоємець виявиться вдалим?

Джерело інформації: AndroidPolice