Представлені нові модулі для серії смартфонів Moto Z

Минулого місяця з’явилася інформація, що компанії Mophie і Incipio випустять нові модулі для смартфонів лінійки Moto Z – додатковий акумулятор на 3 000 мАг Battery Mod і автомобільне кріплення з можливістю підзарядки Smart Car Dock. Тепер компанія Lenovo офіційно представила обидва аксесуари і оголосила їх вартість.

img_4031

Mophie Battery Mod зовні нагадує чохли з додатковими акумуляторами цієї компанії. На задній стороні знаходяться чотири світлодіодні індикатори, що показують рівень заряду, а на внутрішній стороні розташувався роз’єм USB Type-C з підтримкою швидкої зарядки.

Mophie Battery Mod

Автомобілістам неодмінно припаде до смаку Incipio Smart Car Dock. Він приєднується до прикурювача автомобіля для зарядки смартфона. Як і з іншими модулями, смартфон дуже просто кріпиться за допомогою магнітів, тому користувачам не потрібно докладати ніяких зусиль.

Incipio Smart Car Dock

При необхідності Incipio Smart Car Dock можна також підключити до аудіосистеми автомобіля, щоб музика, дзвінки та інші звуки зі смартфона відразу ж передавалися на автомобільні колонки. Крім цього, при підключенні смартфона до Incipio Smart Car Dock на ньому відразу ж запускається Android Auto.

Вартість Mophie Battery Mod становить $79,99, а Incipio Smart Car Dock обійдеться в $64,99. Також Motorola пообіцяла, що в наступному році кожен квартал буде виходити по чотири нових модуля.

Джерело інформації: phoneArena