Права на бренд BlackBerry були придбані китайською компанією

У вересні канадська компанія BlackBerry офіційно оголосила, що припиняє виробництво телефонів під власним брендом і планує сконцентруватися на розробці програмного забезпечення та ринку послуг. Сьогодні стало відомо, що глобальні права на використання бренду BlackBerry придбала китайська компанія TCL.

TCL – один з найбільших китайських виробників електроніки, що випускає смартфони, телевізори і телекомунікаційне обладнання. Найбільш відомі бренди, що входять в структуру TCL: Palm, Alcatel, Thomson TV. Тепер їм компанію складе і BlackВerry. Угода носить глобальний характер, тобто TCL отримує право виробляти свої смартфони під брендом BlackBerry де завгодно. Але є ряд винятків: Непал, Бангладеш, Шрі-Ланка, Індія та Індонезія. На цих ринках BlackBerry вже продала права іншому виробникові.

TCL вже деякий час співпрацює з BlackBerry. Так, два останніх пристрої компанії, що працюють на операційній системі Android: DTEK50 і DTEK60, вже були зроблені TCL. З сьогоднішнього дня TCL вироблятиме всі смартфони BlackBerry і буде займатися їх технічною підтримкою, а канадці зосередяться над розробкою програмного забезпечення і сервісів для них.

Джерело інформації: GSMArena