Перші прес-рендери Surface Phone потрапили в Мережу

У китайській соцмережі Weibo, де часто публікуються різного роду витоки, з’явилися досить правдоподібні прес-рендери Surface Phone. Не виключено, що саме так і буде виглядати наступний смартфон Microsoft.

Surface Phone Surface Phone Surface Phone Surface Phone

Судячи з фотографій (якщо вони все ж справжні), Surface Phone отримає строгий дизайн, екран, який займає більше ніж 80% лицьової поверхні, порт USB Type-C, сенсорні кнопки навігації і пошуку, а також масивний модуль камери з оптикою Zeiss.

Звичайно, ці знімки цілком можуть виявитися підробкою, на користь цього припущення говорить той факт, що на камері вказано бренд Carl Zeiss, який не використовується з 2013 року (замість нього зараз вказується бренд Zeiss). Не виключено, що це древній прототип Surface Phone, який розроблявся інженерами Nokia ще кілька років тому. Рендери схожого пристрою кілька разів потрапляли в Мережу, але на нових знімках ми вперше бачимо вказівку назви Surface Phone.

Surface Phone повинен буде поповнити лінійку пристроїв серії Surface, куди зараз входять планшети Surface і Surface Pro, гібридні ноутбуки Surface Book, моноблочний комп’ютер Surface Studio, телевізор Surface Hub з вбудованим комп’ютером, а також аксесуари на кшталт миші, клавіатури і маніпулятора Surface Dial.

Попит на Surface Book перевершив очікування Microsoft. Один тільки промо-ролик цього продукту набрав на YouTube понад 10 мільйонів переглядів (у два з гаком рази більше, ніж презентаційне відео нової моделі Apple MacBook Pro з сенсорною панеллю на клавіатурі).

Можливо, Microsoft сподівається, що Surface Phone чекає такий же успіх. Цей смартфон, швидше за все, буде позиціюватися як пристрій для бізнес-сегменту споживачів, тому його ціна буде високою, а продажі явно не мільйонними. Surface Phone буде відрізняти кілька унікальних функцій, в тому числі можливість запускати десктопні програми при підключенні до монітора. Випуск Surface Phone відбудеться не скоро – за чутками, в кінці 2017 або в 2018 році.

Джерело інформації: Phone Arena