Оновлення Creators Update для Windows 10 дозволить створювати папки в меню «Пуск»

Оновлення Creators Update для Windows 10 вийде в березні 2017 року, але вже в січні стане доступним для учасників програми Windows Insider. У числі його найбільш помітних нововведень виявиться можливість створювати папки для живих плиток в меню «Пуск».

Ця функція добре знайома власникам смартфонів під управлінням Windows Mobile, де вона вперше була реалізована в Windows Phone 8.1 два роки тому, однак на комп’ютерах вона з’явиться вперше. І хоча згадану можливість Microsoft офіційно ще не анонсувала, її вже можна виявити в неофіційній збірці «десятки» під номером 14997, яка напередодні з’явилася в Мережі.

Оновлення Creators Update для Windows 10

Принцип роботи папок в меню «Пуск» на ПК нічим не відрізняється від такого на стартовому екрані смартфона: для об’єднання двох плиток потрібно просто перетягнути їх одну на одну. Додавання нових елементів в створену таким способом папку також здійснюється перетягуванням, при цьому всі переміщені в неї плитки відображаються у вигляді ярликів. Для доступу до них необхідно клікнути по папці, після чого всі плитки «випадуть» вже в своєму звичному розмірі. До речі, розмір папки теж можна змінювати.

Джерело інформації: mspoweruser