На печальній ноті компанія Cyanogen закінчує цей рік

Компанія Cyanogen ще минулого року заявляла, що має намір відібрати Android у Google, надавши користувачам повністю відкриту операційну систему без сервісів пошукового гіганта. Як ми зараз бачимо здійснити задумане у компанії не вдалося, крім того, зараз вона переживає далеко не кращі часи. Протягом всього року в Cyanogen пройшли масштабні скорочення, а зовсім недавно компанію покинув її співзасновник і творець CyanogenMod Стів Кондик. Тепер на офіційному сайті Cyanogen з’явилося повідомлення, що компанія відключить всі свої сервіси 31 грудня.

«У рамках триваючої консолідації Cyanogen всі сервіси і підтримувані Cyanogen нічні збірки будуть закриті не пізніше 31.12.16. Проект з відкритим вихідним кодом і вихідний код залишаться доступними для тих, хто хоче самостійно побудувати CyanogenMod», – йдеться на сайті Cyanogen.

Це означає, що компанія Cyanogen припиняє роботу над кастомними прошивками CyanogenMod. Сторонні розробники і ентузіасти зможуть і далі випускати нові збірки, але вже самостійно. Подальша доля Cyanogen як і раніше залишається під питанням.

Джерело інформації: androidpolice