Microsoft: «Все більше користувачів переходять з Mac на Surface, ніж будь-коли раніше»

Microsoft вважається аутсайдером на ринку «заліза», хоча Windows лідирує на ринку операційних систем. Втім, остання статистика показує, що з продажами комп’ютерів у Microsoft все в повному порядку.

Згідно з власними дослідженнями Microsoft, в листопаді 2016 року комп’ютери серії Surface продавалися рекордними обсягами, причому великим попитом користувалися не тільки планшети Surface Pro, але також гібрид Surface Book і моноблок Surface Studio. Скільки саме комп’ютерів цієї серії було продано, Microsoft не розкриває.

Microsoft пояснює свій успіх тим, що все більше користувачів відмовляються від макбуків і переходять на техніку з Windows. Компанія вважає, що це пов’язано з новою програмою trade-in:

«Наша програма обміну макбуків показала себе дуже добре. Користувачі захоплені можливостями комп’ютерів Surface і одночасно з цим розчаровані новим MacBook Pro, причому серед тих, хто біжить з MacBook, дуже багато професіоналів. Все більше і більше людей переходять на Surface і радять іншим зробити те ж саме. Наша команда пишається цим, оскільки це означає, що ми добре робимо свою роботу».

Surface Book і Surface Studio продаються в США, Канаді, Великобританії, Австралії та Новій Зеландії. На початку 2017-го вони також з’являться в Австрії, Франції, Німеччині, Швейцарії, Японії, Китаї та Гонконгу. До України ці пристрої не поставляються, та й попит на них у нас був би близьким до нульового, оскільки вони коштують кілька десятків тисяч гривень.

Surface

У 2015 році Microsoft продала комп’ютерів Surface більш, ніж на мільярд доларів США. У 2016 році моделей в цій лінійці стало більше, тому можна очікувати, що виручка від їх реалізації виявиться ще вищою. З недавніх пір Microsoft змінила стратегію – тепер компанія розробляє і випускає тільки такі продукти, аналогів яким немає на ринку. В рамках цієї стратегії був випущений моноблок Surface Studio, який можна використовувати в якості великого графічного планшета зі спеціальним аксесуаром Surface Dial, який підвищує його можливості.

У 2017 році Microsoft додасть в Windows 10 підтримку процесорів Qualcomm на базі ядер ARM. Це дозволить виробникам налагодити випуск комп’ютерів і гібридів з високою тривалістю автономної роботи і можливістю запускати десктопні програми. Крім того, у продажу можуть з’явитися смартфони, здатні замінити персональні комп’ютери.

Джерело інформації: Windows