Компанія Apple підвищить автономність своїх пристроїв на програмному рівні

З кожним роком мобільні пристрої стають все потужнішими і вибагливішими, при цьому найчастіше показники їх автономності або не змінюються, або знижуються. У випадку з продукцією компанії Apple найпроблемнішим в плані автономності є 4,7-дюймовий iPhone, який при активному використанні доводиться заряджати по кілька разів на день. Власники нових ноутбуків MacBook Pro (2016) також скаржаться на вкрай низьку автономність.

Схоже, що компанія Apple розуміє це і планує незабаром виправити прикру ситуацію. На сайті виробника з’явилося кілька нових вакансій, які пов’язані з розробкою алгоритмів для аналізу акумуляторів і контролю живлення.

«На цій позиції ви повинні будете перевірити передові літій-іонні технології управління батареями через тестування та аналіз даних», – йдеться в описі однієї вакансії.

«Розробка, прототип і оцінка алгоритмів управління живленням системи. Вам потрібно буде аналізувати рішення по управлінню потужністю, які покращують час автономної роботи і ефективність використання енергії, забезпечуючи при цьому бездоганний призначений для користувача досвід», – зазначено у другій вакансії.

Можливо, що вже в наступному році Apple здивує поліпшеною автономністю нових iPhone, iPad та MacBook.

Джерело інформації: Ubergizmo