Цього року не варто чекати оновлення смарт-годинників Moto 360

Компанія Motorola прийняла рішення відмовитися від випуску цілої серії пристроїв, які виходили у неї краще, ніж у більшості інших виробників. Йдеться про смарт-годинники на базі Android Wear.

Як повідомляє TechCrunch, ця відмова тимчасова, однак, Motorola проігнорує велике оновлення Android Wear до версії 2.0, яке повинно вийти на початку 2017 року. Спочатку Google планувала випустити цей апдейт восени 2016 року, і виробники сподівалися на нього. Після того, як Google оголосила про перенесення випуску Android Wear 2.0, виробники повідомили, що нові моделі смарт-годинників цього року не з’являться.

Motorola випустила два покоління смарт-годинників Moto 360. Вони були позитивно прийняті критиками і споживачами, в основному через їх схожість з класичними годинниками. На відміну від більшості годинників на базі Android Wear, у Moto 360 круглий циферблат.

Глава розробки продуктів Motorola Шакіл Баркат заявив, що компанія в даний час не бачить зацікавленість ринку в нових моделях смарт-годинників. Motorola може знову повернутися до виробництва ґаджетів цієї категорії, але коли це станеться – невідомо. Баркат підкреслив, що Motorola вірить у потенціал смарт-годинників в довгостроковій перспективі.

За даними IDC, в другому кварталі 2016 року продажі смарт-годинників у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року знизилися на третину.

Джерело інформації: TC