Які новинки презентує нам Apple в наступному році?

Наступного року від Apple чекають масштабного оновлення своєї лінійки смартфонів. Новими кольорами і косметичним змінами компанія навряд чи відбудеться. У числі одного з найбільш очікуваних нововведень – бездротова зарядка iPhone.

Аналітична агенція KGI опублікувала черговий звіт, пов’язаний з очікуваними планами Apple на наступний рік. Зокрема, мова зайшла про інтеграцію бездротової зарядки відразу в трьох моделях iPhone. На думку KGI, якщо Apple дійсно зважиться на впровадження нової (для своїх продуктів) технології — продажі iPhone поб’ють чергові рекорди. Всього за півроку у компанії є всі шанси домогтися показника продажів на рівні 120 – 150 млн реалізованих пристроїв. За цей же період в 2014 році (старт продажів iPhone 6) Apple продала близько 120 млн смартфонів.

e5f3ce4b-f792-443c-b7d9-a48d3908ece8-802-000000a371b6d693_tmp

Прогнози KGI у випуску нових iPhone виглядають наступним чином:

  • iPhone 8: «безрамковий» OLED екран 4.7 “, бездротова зарядка
  • iPhone 7 updated: екран 4.7 “, бездротова зарядка
  • iPhone 7 Plus updated: екран 5.5 “, бездротова зарядка
    Тобто у вересні Apple цілком може представити відразу три смартфона.
    Кардинальний редизайн отримає виключно одна модель преміального iPhone 8. У теперішніх флагманах, iPhone 7/7 Plus, Apple планує оновити тільки апаратну начинку та інтегрувати бездротову зарядку.
    У KGI впевнені, що ексклюзивним постачальником комплектуючих для QI (технологія бездротової зарядки пристроїв) стане завод Pegatron. На сьогоднішній день з QI сумісні смартфони від Samsung, Nokia, Sony, Motorola і ряду інших брендів. Apple поки продовжує відверто пасти задніх.

За матеріалами: macrumors