Xiaomi готує меншого брата своєму Mi Mix

Безрамкова новинка від Xiaomi — Mi Mix,  володіє дисплеєм в 6,4-дюйми і залишається досить великим смартфоном, що підходить далеко не всім користувачам. Якщо вірити китайським джерелам, зовсім скоро Xiaomi представить і зменшену варіацію свого флагмана – Мі Mix Nano. На просторах китайської соціальної мережі Weibo були виявлені фотографії майбутньої моделі і передбачувані її характеристики.

mi mix nano
З чуток, Xiaomi Mi Mix Nano буде оснащуватися 5,5-дюймовим Full HD-дисплеєм і чотирьохядерним чіпсетом Qualcomm Snapdragon 821 з частотою 2,35 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті складе 4 ГБ, вбудованої – 64 ГБ. З коробки використовується Android 6.0.1 Marshmallow з фірмовою оболонкою MIUI 8. Швидше за все, смартфон успадкує керамічний корпус, який погано переносить удари об тверду поверхню. Поки це вся інформація про ґаджет. Напередодні в Мережу просочилися фотографії, на яких зображений Xiaomi Mi Mix Nano поруч зі старшим братом, але на розмитих фото складно що-небудь розглянути:

Як очікується, ціна Xiaomi Mi Mix Nano на китайському ринку складе близько 435 доларів США. Коли компанія випустить компактну модель – невідомо. Якщо відштовхуватися від озвучених показників, в разі стандартного співвідношення сторін екрану ширина панелі складе близько 68,5 мм. За цим параметром смартфон можна співставити з більшістю 5,2-дюймових Android-флагманів і Apple IPhone 7, але не варто забувати, що у Xiaomi Mi Mix Nano практично відсутні рамки зверху і знизу.

Джерело: MyDriver