Власники MacBook Pro (2016) почали скаржитися на жести трекпада

За минулі кілька тижнів у Мережі з’явилося досить багато різної інформації, пов’язаної з MacBook Pro останнього покоління. Причому, в деяких випадках новинки поставали не з найкращої сторони.

three finger drag

Днями на офіційному форумі компанії Apple користувачі нових ноутбуків MacBook Pro (2016) поскаржилися на проблему в роботі трекпада. Жест «three-finger drag» або «перетягування трьома пальцями», який відповідає за переміщення активного вікна на екрані, в нових MacBook Pro не функціонує належним чином: або перетягування відбувається з перебоями, або жест не спрацьовує взагалі. Крім того, періодично перетягування трьома пальцями можливо тільки з певними вікнами або в одній області трекпада.

macbook-pro-trackpad

«Я провів достатньо часу, працюючи з тачпадом 13-дюймового MacBook Pro, і результати були однаковими: жест перетягування трьома пальцями спрацьовував періодично, в решту часу він навідріз відмовлявся працювати, немов був відключений в системі», – зазначає користувач під ніком @JeffBenjam.

Судячи по форуму технічної підтримай Apple, ця проблема виявилася досить поширеною серед власників MacBook Pro (2016), причому як 13-, так і 15-дюймових моделей. Є ймовірність, що виправлення помилки буде присутнє вже в наступному оновленні macOS Sierra.

Джерело інформації: 9TO5Mac