В базі GeekBench засвітилися відразу два нових смартфони

Днями в базі бенчмарка GeekBench засвітилися відразу два нових смартфони Meizu: M3X і Pro 6 Plus. Перший може бути тією самою X-новинкою, анонс якої очікується завтра, а ось про другий навіть немає зрозумілих припущень.

Meizu M3X в GeekBench

На жаль, GeekBench збирає про ґаджети, що тестуються вкрай мало інформації. Так за його результатами Meizu M3X отримав 3 ГБ ОЗП і восьмиядерний MediaTek MT6757, в народі відомий під ім’ям Helio P20. Це процесор для пристроїв середнього цінового сегмента, що володіє не тільки більш потужною начинкою, але і підтримкою LPDDR4.

Результати новинки Meizu в одноядерному тесті GeekBench склали 851 бал, а в багатоядерному – 3 896 балів. Працює M3X під управлінням Android 6.0.1, що підтверджує відсутність планів у Meizu про перехід на Android Nougat. Інформація про це з’являлася раніше у витоках.

Meizu Pro 6 Plus в GeekBench

Про Meizu Pro 6 Plus припущень поки немає, смартфон з таким ім’ям вже з’являвся у витоках, але ті виявилися помилковими. Параметри ж нового ґаджета вказані наступні: 4 ГБ ОЗП і не вказаний восьмиядерний 64-розрядний процесор. Втім, за наявним ідентифікатором легко обчислити – це Samsung Exynos 8890, хоча і з трохи зниженою частотою, яка відбилася і на отриманих в GeekBench оцінках, що склали 1 462 і 3 693 бали. Швидше за все, поява Pro 6 Plus в базі бенчмарка – навмисна підробка, адже представник Meizu вже говорив про відсутність у компанії планів на смартфон на базі Exynos. В якості причини називалися обмеження по LTE-частотах у вбудованого в процесор модему. Навряд чи Meizu випустить окрему модель тільки для скромного за розмірами європейського ринку. Втім, чим чорт не жартує, компанія може і здивувати, досвід у неї є.

Наскільки близька до правди хоча б перша частина нового витоку, ми, швидше за все, дізнаємося вже під час завтрашньої презентації. Залишайтесь на хвилі останніх трендів з Ua Format.

Джерело інформації: phoneArena