В 2017 році почнеться нова епоха в історії бренду Nokia

  • На цьому тижні Nokia провела захід для інвесторів, спрямований на їх ознайомлення з планами на найближчі два роки. Шанувальників знаменитого фінського бренду порадує офіційне підтвердження, що в 2017 році на ринок повернуться смартфони під цією торговою маркою.

Nokia

Виробляти ґаджети самостійно фіни не можуть – всі їхні ресурси були продані Microsoft кілька років тому. А тому основну роботу будуть робити її партнери. Відповідно до одного зі слайдів, HMD Global буде займатися розробкою, маркетингом і продажою смартфонів та аксесуарів Nokia, тоді як Foxconn дасть свої R&D-ресурси і буде відповідати за виробництво.

Nokia

Основні завдання – генерування прибутку, створення бази інтелектуальної власності (патенти, технології і так далі) і просування бренду. Крім цього, Nokia планує розвивати напрямок охорони здоров’я, де їм знадобиться набутий бренд Withings, який доречі виробляє розумні годинники.

Digital Health

Нагадаємо, першим смартфоном Nokia повинен стати D1C з 5-5,5″ дисплеєм, чіпсетом Snapdragon 430 і Android Nougat на борту. Його прем’єра може відбутися на MWC 2017 в лютому майбутнього року. Саме з цього моменту почнеться нова епоха в історії колишнього лідера мобільного ринку.

Чи чекаєте ви повернення бренду Nokia на ринок смартфонів? Поділіться своїми думками в коментарях.

Джерело інформації: GSMArena