Стала доступна iOS 10.2 Public Beta 2 з новим додатком

Цього понеділка компанія Apple випустила нові бета-версії iOS 10.2, watchOS 3.1.1 і tvOS 10.1 для зареєстрованих розробників. Але для простих користувачів куди більше інтересу викликає оновлення iOS 10.2 Public Beta 2. У першій беті з’явилися нові смайлики, налаштування для камери і кнопки «Додому» та інше. У новій беті також не обійшлося без змін. Головною з них стала поява анонсованого нещодавно додатка TV.

Apple TV

Нагадаємо, що сервіс доступний як на телеприставки Apple TV останнього покоління, так і на iPhone та iPad. Він являє собою якийсь хаб, де збирається контент з різних джерел, таких як Netflix, HBO та інших. За допомогою програми користувачам більше не потрібно перемикатися між десятками різних сервісів. Досить просто зайти в TV, де вже зібрано весь необхідний контент. На жаль, на сьогоднішній день додаток доступний тільки в США.

Apple TV

Крім цього, в iOS 10.2 Public Beta 2 з додатком TV з’явився новий віджет, в налаштування був доданий розділ «Телевізійні провайдери» (доступно тільки в США), а в додатку «Музика» тепер є повідомлення для доступу до кнопок або повтор треків у випадковому порядку. Також в iOS з’явилася функція SOS, як в watchOS. Щоб послати сигнал лиха, необхідно п’ять разів швидко натиснути кнопку живлення.

Джерело інформації: 9TO5Mac