Snapdragon 830 отримає технологію швидкої зарядки Quick Charge 4.0

Компанія Qualcomm працює над створенням нового мобільного процесора Snapdragon 830, який стане «серцем» багатьох флагманів 2017 модельного року. Він отримає вдосконалену технологію Quick Charge, яка зробить швидку зарядку мобільних пристроїв на Snapdragon 830 ще швидшою і безпечнішою. Про це повідомляє технічний портал Fudzilla.

Quick Charge

За відомостями анонімного джерела Fudzilla, яке побажало залишитися невідомим, процесор Qualcomm Snapdragon 830 отримає підтримку технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0 з потужністю зарядного пристрою 28 Вт. Це дозволить заряджати мобільні пристрої ще швидше. Для порівняння, потужність Quick Charge 3.0 обмежена 18 Вт.

Quick Charge

Quick Charge 4.0 отримає інтелектуальну систему Intelligent Negotiation for Optimum Voltage (INOV), яка зможе знижувати напругу для запобігання перегріву батареї. Це зробить зарядку не тільки швидкою, але і безпечною.

Як очікується, смартфони на базі Qualcomm Snapdragon 830 з підтримкою швидкої зарядки Quick Charge 4.0 з’являться на ринку в першому або другому кварталі 2017 року.

Джерело інформації: Fudzilla