Слідом за Microsoft Edge був зламаний браузер Safari

Фестиваль PwnFest 2016 присвячений зламу програмних продуктів і ґаджетів в цьому році не обійшовся без яскравих перемог. В рамках фестивалю перед конкурсантами було поставлено завдання по зламу ПЗ, браузерів і операційних систем. Гранд-прі оцінили в $180 000.

Група хакерів Pangu, відома як автори утиліти для проведення процедури джейлбрейка, спільно з хлопцями з команди JH, зуміли отримати доступ до файлової системи macOS Sierra, скориставшись дірою безпеки в браузері Safari.

img_3798

Про методику зламу, яку використовували хакери, не повідомляється. Втім, хлопцям знадобилося всього 20 секунд на отримання root-прав від системи macOS Sierra. Браво, Apple! За таку успішну атаку на систему, хакери отримали приз в $80 000 і додатковий сертифікат на $20 000 за рекордний час.

Під натиском хакерських атак був зламаний не тільки Safari, але і відомий загалу браузер Microsoft Edge для Windows 10. Зламали знавці програмного коду і захист анонсованого в кінці жовтня першого смартфона Google – моделі Pixel. За підрив репутації флагмана команда отримала $120 000.

Фестиваль PwnFest триває. На кону залишився найбільший приз в розмірі $180 000. Його отримає група хакерів, які зможуть зламати iOS 10, встановлену на iPhone 7.

Джерело інформації: 9TO5Mac