Представлений Snapdragon 835 з підтримкою технології Quick Charge 4.0

Компанія Qualcomm спільно з Samsung Electronics сьогодні представила свій наступний флагманський процесор Snapdragon 835. Правда, поки це лише «паперовий» анонс, так як відомо вкрай мало. Платформа Snapdragon 835 повинна з’явитися в смартфонах на початку наступного року. В асортименті виробника вона замінить актуальну модель Snapdragon 820/821. Новий Snapdragon буде вироблятися за нормами 10-нанометрового технологічного процесу і забезпечить приріст продуктивності, в порівнянні з попередниками. На жаль, яким саме буде цей приріст виробник поки не говорить. Нагадаємо, що Snapdragon 820 і 821 виробляються за нормами 14-нанометрового техпроцесу.

Quick Charge 4.0

Однією з головних відмінних рис Snapdragon 835 стане підтримка технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0, про яку ми писали напередодні. Нове покоління фірмової технології швидкої зарядки Qualcomm покликане ще сильніше прискорити процес зарядки, забезпечити сумісність з максимально широким переліком кабелів, зарядних пристроїв і аксесуарів та підвищити безпеку.

Quick Charge 4.0

Як повідомляє Qualcomm, всього за 5 хвилин пристрій, що підтримує Quick Charge 4.0, зможе зарядитися настільки, що цього вистачить на 5 годин роботи. У порівнянні з попереднім поколінням технології приріст швидкості і ефективності становить 20% і 30% відповідно.

Quick Charge 4.0

На відміну від Quick Charge 3.0, нова версія Quick Charge 4.0 повністю сумісна з різними протоколами USB Type-C, в тому числі і з USB Power Delivery. Більш того, Qualcomm стверджує, що Quick Charge 4.0 також сумісний з новими вимогами Google, що регулюють використання Type-C для передачі енергії. Цими вимогами прописана необхідність точних вимірів значень напруги, струму і температури з метою запобігання пошкодження мобільних пристроїв і зарядних пристроїв. Крім того, в Quick Charge 4.0 передбачений захист від перезарядки. Як бачимо, Google може спати спокійно.

Іншими словами, все це означає, що майбутні смартфони будуть заряджатися швидше, зможуть працювати з більш широким переліком зарядних пристроїв, в яких використовуються кабелі USB Type-C, і, що головне, сам процес зарядки буде безпечним. Само собою, найближчим часом ми ще не раз почуємо про платформу Snapdragon 835.

Джерело інформації: The Verge