Почалось поступове розповсюдження оновленого дизайну Google Play

Компанія Google розпочала поступове оновлення дизайну свого магазину додатків Google Play. Новий інтерфейс дозволить користувачам перегортати програми зі списку, подібно карткам. Як це буде виглядати, ви можете подивитися на відео, опублікованому одним з користувачів Google+. Наскільки це зручно, належить перевірити.

Для того, щоб побачити оновлений дизайн Google Play, вам не доведеться чекати оновлення для свого смартфона. Інтерфейс оновлюється на серверах Google. На даний момент далеко не всі користувачі Android можуть познайомитися з оновленим магазином. Google подобається поступово давати користувачам доступ до новинок.

Зовсім невеликій кількості користувачів на даний момент вже вдалося познайомитися з новим інтерфейсом. Імовірно, змін зовсім небагато, а головна сторінка магазину і зовсім залишилася незмінною. Просто тепер ви зможете перегортати картки з додатками. Варто відзначити, що магазину додатків Google Play навряд чи вийшло б взяти премію за краще втілення ідей Material Design.

Джерело інформації: 9TO5Google