Play Маркет став більш інформативним для геймерів

Стараннями компанії Google магазин додатків для Android продовжує покращуватись для корисувачів. За цей рік ми бачили чимало змін, але останнє оновлення істотно спростить життя мобільним геймерам. При переході на сторінку гри в Google Play дуже часто складно оцінити якість гри за представлении скріншотами та описом. Найчастіше доводиться читати численні відгуки, які також не завжди дозволяють скласти повне враження про неї.

З останнім оновленням можна буде побачити рейтинги користувачів відразу за кількома критеріями: управління, геймплей і графіка. Нижче ви можете побачити старий інтерфейс сторінки з грою в Google Play (ліворуч) і новий (праворуч):

Часто буває, що за красивою графікою ховається нудний геймплей або погане управління, або ж гра може бути хорошою, але не сама барвиста картинка змусить багатьох потенційних гравців пройти повз цього проекту. Тепер же оцінювати гру перед завантаженням або покупкою буде набагато простіше.

Оцінка управління, геймплея і графіки ігор в Google Play відбувається слідом за виставленням загального рейтингу. На даний момент ця зміна доступна лише деяким користувачам, але незабаром всім мобільним геймерам стане простіше шукати хороші ігри.

Джерело інформації: AndroidPolice