Оновлена програмна оболонка від Samsung на Android Nougat потрапила в Мережу

Samsung розпочала програму бета-тестування прошивки Android Nougat для смартфонів Galaxy S7 і Galaxy S7 edge. Разом з новою версією ОС, користувачі отримають і кардинально нову програмну оболонку (ПО) Grace UX, яка покликана змінити TouchWiz.

Номер збірок G930FXXU1ZPK1 і G935FXXU1ZPK4 для Galaxy S7 і S7 edge (в тому числі Olympic і Injustice Edition) відповідно доступні для користувачів з США, Великобританії і Південній Кореї.

Інтерфейс являє собою суміш ПО від відійшовшого в минуле Galaxy Note 7 і стокової Android Nougat. У ньому переважають білі тони, є цілий ряд нових фішок (в тому числі зміна роздільної здатності), нових анімацій та іншого. Пропонуємо вам невелику добірку скріншотів і коротких роликів, де ви можете оцінити новий, призначений для користувача, інтерфейс лінійки Galaxy.

Повний набір знімків з екрану ви знайдете за цим посиланням. Відзначимо, поки невідомо, коли буде готова фінальна версія для смартфонів Galaxy S7 і S7 edge, а також не названий повний список підтримуваних пристроїв. Швидше за все, вся необхідна інформація буде озвучена в найближчі кілька тижнів. Тому слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавіше.

Джерело інформації: sammobile