OnePlus Pixel з 6 ГБ ОЗП на Android 7.1 засвітився в GeekBench

Уже зовсім скоро китайська OnePlus покаже свій новий флагман на Snapdragon 821. Вживаний чіпсет є єдиним підтвердженим фактом.

До найбільш популярних чуток віднесемо камеру Sony IMX398, збільшений до 128 ГБ об’єм внутрішньої пам’яті, збільшений до 3300-3500 обсяг акумулятора. Також зовсім недавно стало відомо, що новинка може отримати 8 ГБ оперативної пам’яті, але все це поки на рівні чуток. А тим часом в базі бенчмарка GeekBench якийсь OnePlus Pixel на Snapdragon 821 з 6 ГБ оперативної пам’яті і Android 7.1 Nougat засвітився в Мережі.

GeekBench OnePlus Pixel

Це цікаво відразу з кількох причин. По-перше, Android 7.1 поки знаходиться в стадії тестування (не рахуючи Google Pixel і Pixel XL) і до 15 листопада не буде готова фінальна версія. По-друге, саме застосування такої назви в смартфоні OnePlus навряд чи можливо – аж надто явне відсилання до гуглофонів.

У тестах девайс показав високі результати – 2 326 балів в моноядерному режимі і 5 475 очок в випробуваннях, що задіюють всі ядра. У свою чергу актуальний OnePlus 3 показує результат в 1 765/4 057 балів.

Чи є хоч мала частина цієї інформації правдою, дізнаємося зовсім скоро. Слідкуйте за нашими анонсами.

Джерело інфільтрації: phoneArena