Нововведення у фірмовій оболонці Flyme OS 6 та список смартфонів, які її отримають

Meizu кілька годин тому представила не тільки передовий флагман, а й свіжу версію фірмової оболонки – Flyme OS 6. Повної інформації про список змін не було надано, проте загальний напрямок визначений.

Flyme OS 6

Нова програмна оболонка запропонує користувачеві розвиток концепції, запропонованої в Flyme OS 5, разом з тим отримає величезну кількість змін – їх заявлено понад 300, 200 нових анімацій, більше 1000 поліпшень оптимізації. Серед них, зокрема, перероблений по новій колірній схемі інтерфейс, режим Action View (низьке енергоспоживання в режимі читання) та інтелектуальна система One Mind, яка веде облік активності користувача і його улюблених програм для підвищення швидкості відкриття найбільш популярних з них на 200%, вибирає найбільш оптимальні налаштування для ресурсоємних додатків. Також перероблені алгоритми поліпшення фото Beauty, система пошуку телефону, оновлені хмарні сервіси, додатки для прослуховування музики і перегляду фото, режим пошуку пристрою і багато іншого. Оболонка стала візуально ще більш легкою, світлою і в той же час швидкою.

Flyme OS 6

Не менш важливим фокусом при розробці Flyme OS 6 стала оптимізація, адже безліч нових анімацій повинні плавно працювати на будь-якому смартфоні компанії. На сцені демонструвалося, що інженерам Meizu вдалося добитися майже стабільних 60 кадрів в секунду.

На своїй офіційній сторінці у Twitter компанія Meizu опублікувала список смартфонів, що отримають оновлення до Flyme OS 6.

Що ж до дати початку розповсюдження, то вона запланована на 30 грудня.

Джерело інформації: GSMArena