Нова ОС від Google може стати заміною восьмої версії Android

У вересні цього року з’явилися чутки про те, що Google розробляє нову операційну систему на заміну Android. На цьому тижні вони були підтверджені показаннями анонімного джерела видання 9TO5Google.

За його словами, два виробники електроніки вже отримали від Google прототипи Andromeda, які вони зможуть використовувати для розробки пристроїв на базі цієї ОС. Випуск перших ґаджетів з підтримкою Andromeda запланований на третій або четвертий квартал 2017 року, тобто саме тоді, коли Google повинна буде випустити нову версію Android. Джерело витоку стверджує, що «Android 8.0 вже вбудований в Andromeda». Це означає, що Google або взагалі відмовиться від випуску Android 8.0, або випустить наступну версію Android лише для обмеженого числа пристроїв.

Andromeda

Також є ймовірність, що Google буде розвивати паралельно кілька операційних систем, і Android Nougat зможе отримувати невеликі оновлення протягом декількох років. Такий варіант подій видається найбільш імовірним, адже Google зобов’язалася оновлювати смартфони Pixel як мінімум протягом двох наступних років.

Кілька місяців тому повідомлялося, що Huawei розробляє планшет, який планувалося випустити під брендом Nexus. Видання 9TO5Google стверджує, що цей планшет все ж буде випущений, але він буде працювати на Andromeda. Ще одним пристроєм на базі Andromeda стане Pixel 3, який Google планувала представити цієї осені. Його випуск буде затриманий на рік.

Одна з особливостей Andromeda полягатиме в кардинально переробленій системі сповіщень. Повідомлення будуть відображатися по-різному на різних типах пристроїв і в залежності від декількох факторів, у тому числі часу доби і місця розташування користувача. Мета такої системи – надавати користувачеві інформацію тільки в той момент, коли вона йому потрібна.

Однією з важливих особливостей Andromeda стане розумна синхронізація повідомлень між пристроями. За допомогою машинного навчання система підлаштується під модель поведінки і ритм життя кожного користувача, показуючи сповіщення тільки в потрібний час і на потрібному пристрої. Мета такої системи – надавати користувачеві інформацію тільки в той момент, коли вона йому потрібна.

Будемо чекати чергових витоків про загадкову ОС від Google. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавішого.

Джерело інформації: 9TO5Google