Microsoft веде розробку оновленого дизайну Windows 10 під кодовою назвою Project NEON

Під час розробки Windows 8, корпорація Microsoft відмовилася від графічного інтерфейсу Aero, що використовувався в Windows 7, що викликало обурення частини користувачів, яким подобалося, як виглядала на їх ПК «сімка». Проте, софтверний гігант продовжив розвивати тему Metro UI і в наступних своїх продуктах, в результаті чого ми отримали зовнішній вигляд Windows 10.

Metro UI

Втім, як повідомляє інтернет-видання WindowsCentral з посиланням на власні джерела, Microsoft вже більше року працює над «рестайлінгом» Windows 10. Проект носить кодову назву NEON і, ймовірно, стане частиною оновлення Redstone 3, яке вийде восени 2017 року, а учасникам програми Windows Insider стане доступним на кілька місяців раніше – у квітні-травні.

Подробиць про Project NEON поки небагато: повідомляється лише те, що перероблений UI стане плавніше нинішнього, в ньому з’являться нові анімації і переходи. Одним з найпомітніших нововведень обіцяє стати можливість виносити об’єкти у програмах за межі їх вікон. Очікується, що NEON об’єднає принципи класичного робочого столу з доповненою реальністю і голографічним оточенням, для чого будуть застосовуватися текстури, 3D-моделі і прийоми з освітленням.

Metro UI

Як це буде виглядати, поки можна тільки здогадуватися, але революція з точки зору оформлення Windows 10 все ж навряд чи гряде, адже, згідно з наявною інформацією, Project NEON заснований на поточній концепції MDL2, а не замінює її. Зате його розробники обіцяють навести порядок з оформленням додатків, випустивши рекомендації для творців софта щодо приведення дизайну їх продукції до єдиного «знаменника».

Джерело інформації: WindowsCentral