Майбутній Galaxy S8 отримає нові цікаві аксесуари

За даними великого зарубіжного ресурсу SamMobile, який посилається на власні джерела, новий флагманський смартфон Samsung отримає розширений набір фірмових аксесуарів. Крім звичних кейсів Clear View, LED View і S View в нього увійде оригінальний чохол з алькантари і мультимедійна док-станція.

Чохол з алькантари припаде до смаку цінителям надійних, довговічних і в той же час стильних рішень. Цей матеріал являє собою штучну замшу, він м’який і оксамитовий на дотик, зносостійкий і стійкий до зовнішніх впливів. Алькантара більш еластична, ніж натуральна шкіра, що дозволяє використовувати її в різноманітних сферах: в меблевій промисловості, в автопромі, в текстильній галузі і так далі. Загалом, матеріал максимально універсальний і практичний у використанні.

алькантара

Що ж стосується док-станції, тут деталей немає. Можна лише припустити, що це буде стендова зарядка з виходами USB і HDMI для виведення картинки і звуку на інші пристрої. Подібні ґаджети, доречі, вже випускалися для Galaxy S4 і Note II, але особливою популярністю не користувалися.

img_3951

Також джерела SamMobile пролили світло на ємність акумулятора компактної моделі S8, вона складе всього 2 600 мАч, у що віриться неохоче. Навіть при наявності максимально швидкої зарядки такий програш в базових параметрах буде розцінений як крок назад.

Нагадаємо, що Galaxy S8 повинен стати першим володарем флагманського процесора Qualcomm Snapdragon 835. З чуток, молодша версія флагмана отримає 5,7-дюймовий екран, тоді як старша, S8 Plus – 6,2-дюймовий. Габарити корпусів пристроїв при цьому будуть приблизно такі ж, як у Galaxy S7 і S7 edge. Домогтися цього вдасться за рахунок звуження рамок і збільшення площі фронтальної панелі, яку буде займати власне дисплей.

За матеріалами SamMobile