Lenovo планує зосередитися на смартфонах Moto

Lenovo відмовилася від продажів смартфонів під власним брендом. Відтепер компанія буде випускати смартфони тільки під однією торговою маркою – Moto. Про це заявила Джина Цяо, старший віце-президент групи мобільного бізнесу компанії Lenovo.

Moto – бренд американської компанії Motorola, яку Lenovo викупила у Google в 2014 році за 2,9 мільярда доларів США. У січні 2016 року Lenovo прийняла рішення не використовувати бренд Motorola – на всіх смартфонах, що випускаються американською компанією, більше не вказується назва виробника.

У травні 2016 року Lenovo заявила, що незадоволена результатами, які показують смартфони Moto. Поставки смартфонів Moto в Китаї знизилися на 85%, крім того, компанія визнала неуспішними продажі мобільних пристроїв в США – країні, де смартфони Motorola в минулі роки користувалися величезною популярністю.

У Китаї Lenono запустила новий бренд ZUK зі своєю власною стратегією, яка дозволить їй конкурувати з місцевими виробниками на кшталт Xiaomi.

Moto M

На цьому тижні Lenovo представила новий смартфон – Moto M. Він буде продаватися в Китаї та отримав характеристики, близькі флагманським, але відносно низьку ціну.

Зміна стратегії, ймовірно, була викликана бажанням Lenovo відмовитися від колишньої градації смартфонів. Під брендами Lenovo, як правило, випускалися дешеві смартфони і апарати середнього рівня, а бренд Moto використовувався в основному для флагманів.

Джерело інформації: AndroidPolice