Інтригуючі тизери майбутньої презентації Meizu потрапили в Мережу

Meizu призначила на 30 листопада захід, опублікувавши в соціальних мережах тизер з гаслом «Make Helio Great Again». Свіже рекламне зображення може натякати на те, що крім нового смартфона з процесором MediaTek Helio компанія представить і поліпшену версію фірмового інтерфейсу – Flyme 6.

Слоган на другому тизері заходу говорить: «Make 6 Great Again». Враховуючи, що з виходу Flyme 5 пройшло багато часу, випуск нової версії оболонки для Meizu здається досить логічним. Компанія вкладає в програмну оболонку багато сил і натхнення, адже саме вона, так відрізняється від аскетично «голого» Android, та дає значну частку привабливості смартфонам. Не можна заперечувати, що спочатку Flyme багато запозичила з iOS, так і зараз інтерфейси систем близькі по духу.

Деякі витоки по свіжій версії оболонки Meizu вже з’являлися на китайських ресурсах, але достовірність їх ще не певна. Втім, навряд чи дизайнери компанії звернуть з шляху забезпечення максимальної чистоти і простоти з одночасним відходом від занадто бездушного стилю стандартного Android. Доречі, вже відомо, що Flyme 6 отримають всі смартфони Meizu, починаючи з MX4 Pro, а в Китаї нова оболонка з’явиться і на MX4.

Точної інформації про пристрій, що буде представлений 30 листопада поки немає. Навряд чи компанія покаже відразу кілька ґаджетів, це для неї нетипово, так що для прояснення ситуації чекаємо анонса або нових тизерів.

Джерело інформації: GizmoChina