Huawei пояснила причину відмови від виробництва смартфонів Pixel

Не секрет, що виробництвом смартфонів Pixel і Pixel XL для Google займається тайванська компанія HTC, хоча пошуковий гігант ніяк не афішує ці відомості. Цікаво, що спочатку виробництво мало лягти на плечі Huawei, яка випустила в минулому році досить успішний Nexus 6P. Тепер стали відомі причини відмови китайської компанії від випуску Pixel. Колін Джайлз, віце-президент Huawei Consumer Business Group, в інтерв’ю з ресурсом WinFuture розповів, що вони відмовилися від виробництва “пікселів” після того, як Google зажадала, щоб на корпусі смартфонів була вказана тільки компанія Google.

Nexus 6P

На всіх девайсах лінійки Nexus завжди присутні напис “Nexus” і логотип компанії-виробника, але на Pixel і Pixel XL ви не знайдете жодних згадок про HTC. На корпусі “пікселів” сказано, що вони розроблені компанією Google і вироблені на Тайвані. Аналогічним чином діє компанія Apple, для якої смартфони виробляє Foxconn.

фото Pixel

Huawei прагне підвищити свою репутацію на ринку США, тому компанія не захотіла виступати в ролі підрядника для Google без згадки свого імені на Pixel і Pixel XL. Але є чутки, що в наступному році Huawei все ж допоможе Google з випуском нового пристрою.

Джерело інформації: AndroidAuthority